Beninca Kayar Kapı Tamiri hizmetimiz ile sizlere daima en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunan firmamız, sizlerin ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.

7/24 Müşteri Hizmetleri

Aykom Otomasyon

Mobil: 0532 378 45 69
Mobil: 0535 377 45 13

Neler Yapıyoruz?

Aykom Otomasyon olarak siz değerli müşterilerimize birçok alanda hizmet veren firmamız, fotoselli kapı, otomatik kepenk, döner kapı, bahçe kapısı, garaj kapısı, bariyer sistemleri, panjur sistemleri, hastane kapıları, endüstriyel kapı sistemleri gibi daha birçok otomasyon alanında sizlere çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Hizmet Alanlarımız

Fotoselli Kapı

Aykom olarak fotoselli kapı sistemleri hizmetimiz ile sizlere her marka kapı sisteminde montaj, tamir, bakım ve onarım sistemlerinde hizmet vermekteyiz. Fotoselli otomatik kapı işlerinizde bizden fiyat almadan karar vermemenizi öneririz.

Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk sistemlerinde sizler için en iyiyi sunmaya çalışan firmamız, kaliteli malzemelerden üretilen kepenk sistemlerini uygun fiyatlarla ve kaliteli işçilikle sizlere sunmaktadır.

Döner Kapı

Aykom olarak siz değerli müşterilerimize otomatik döner kapı hizmetinde günümüz teknolojisini uygun fiyatlarla sunarak, ihtiyaçlarınıza hızlı ve kalıcı çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Bahçe Kapısı

Otomatik bahçe kapısı sistemlerinde evinizin ya da işyerinizin bahçe kapılarını firmamız kalitesi ile yaptırabilir ve aradığınız kaliteyi bizde bulabilirsiniz. Bahçe kapısı sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için hemen bizi arayın.

Garaj Kapısı

Evinizde ya da işyerinizde araçlarınızı güvenli hale almak ve gerek hırsızlıklara gerekse diğer koşullara karşı aracınızı koruma altına almak istiyorsanız sizde garaj kapısı hizmetlerimizden hemen faydalanmak için bizleri arayın.

Bariyer Sistemleri

Aykom olarak bariyer sistemlerinde sizlere en yeni ve en kaliteli sistemleri sunmaya ve sizler için hızlı çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Sizlerde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tel & Fax: 0312 316 80 85
Mobil:0532 378 45 69
Mobil:0535 377 45 13

Aykom Otomasyon